آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
social Media Tips
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :allen weissinger
تاريخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۵:۱۰

 

مطمئنا با ديدن محبوبيت اين برنامه مشتاق اين هستيد كه يك صفحه ي اينستاگرام داشته باشيد اما ميخواهيد استراتژي استفاده درست از آن را بدانيد با ما همراه باشيد.

1.حداكثر بهره را از پروفايل و بيوگرافي ببريد.

در ابتدا شما به آساني با طي كردن يكسري از مراحلي كه اكثريت برنامه ها هم دارند اكانت خود را ميسازيد اما براي ادامه ي راه خيلي مسائل هست كه بايد آن را رعايت كنيد تا وارد پلتفرم اصلي شويد.

اول از تمامي مسائل يك عكس يا لگو ثابت براي پروفايل خود انتخاب كنيد كه مخاطبان شما را هنگام جستجو راحت تر پيدا كنند, حتي بهتر است براي ديگر صفحات اجتماعي اتان هم از همان عكس استفاده كنيد و نه تنها موجب شناسايي بهتر شما ميشود بلكه به اشتراك گذاشتن مطالب ميان پلتفرم هاي مختلف هم آسان تر ميشود.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrtmw5ibUF5_lpLx9WTRWSe-Pl-unKPXPSNzRQWiLLS7j74E-5

منبع: socialtradia.com

2.آدرس وب‏سايت خود را در بيوگرافي قرار دهيد.

بيو اينستاگرام شما تنها قسمتي است كه ميتوانيد اگر راغب هستيد پلتفرم هاي ديگر وابسته به خود را يا كمپين هاي مختلفي كه نياز داريد براي صفحتون به اشتراك بگذاريد را در بيو خود به اشتراگ بگذاريد  اگر مي خواهيد مخاطبانتان مستفيم وارد بلاگ، صفحه معرفي شما، خدمات و يا صفحه محصولات شما شوند، لينك همان صفحه را در بيوگرافي قرار دهيد. كه البته در شرايط مختلف قابل تغيير است.

3. حساب كاربري خود را عمومي كنيد

اگر مقصود شما از داشتن يك صفحه ي اينستاگرامي ترويج كسب و كارتان است خوب طبيعتا منطقي است كه عموم بتوانند صفحه ي شما را ببينند زيرا اگر مخاطبان نتوانند به راحتي و به سرعت محتويات صفحه شما را ببينند و بدانند كه نياز است صبر كنند تا از شما اجازه صادر شود مطمئنا كمتر شما را دنبال ميكنند.

از #هشتگ استفاده كنيد.4

براي بيشتر ديده شدن پست هاتون هشتگ ها راهي بسيار مفيد هستند سعي كنيد بين 5 تا 7 هشتگ براي پست هاتون طراحي كنيد و داشته باشيد و مقدار كمتري از هشتگ هاي معروف استفاده كنيد.

محتواي نمايشي خود را تنوع بخشيد.5

سعي كنيد سرگرمي را به صفحتون اضافه كنيد و پست هاتون را با خلاقيت هاي مربوط به خودتون پست كنيد و زرق و برق را چاشني محتوياتي كه ميخواهيد انتشار دهيد كنيد.

از فيلم هاتون پشت صحنه تهيه كنيد و يا پشت صحنه هاي بعضي از عكس هاتون رو به انتشار بگذاريد.

اين سرگرمي كه چاشني پست هاتون ميشود بسيار جذب كننده است.

از فيلترهاي اينستاگرام به خوبي استفاده كني.6

اينستاگرام ابزارهاي فيلتر عكس و ويديو جذابي براي استفاده دارد. از اين ابزارها براي افزايش متوسط كيفيت پست هاي خود چه تصويري و چه ويديويي بهره برداري كنيد.

همه پست هاي خود را در فيس بوك و توييتر به طور همزمان به اشتراك نگذاريد.7

بخاطر اينكه هنوز اشخاصي هستند كه از ديگر شبكه هاي اجتماعي استفاده ميكنند و طرفدارهاي مخصوص به خو را دارند بهتر است گاهي بعضي از پست هاي خود را در شبكه هاي ديگر مانند فيس بوك يا توييتر به اشتراك بگذاريم البته نه همه ي پست ها زيرا مخاطب تشويق شود براي ديدن باقي پست ها به صفحه و مزمون اصلي سر بزند و آن را دنبال كند.

بين پست هايتان يك فاصله زماني مناسب بگذاريد

صفحه مخاطبانتان را با پست هاي پي در پي شلوغ نكنيد. با رعايت يك بازه زماني بين ۳۰ تا ۶۰ دقيقه اي (ويا حتي بيشتر) براي كسب توجه بيش تر و توجه به اينكه ديگران را آزار ندهيم بهتر است رعايت كنيم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :allen weissinger
تاريخ: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۲:۱۷

در گذشته نه چندان دور بسياري از كسب و كارها در توييتر, فيس بوك و لينكداين انجام ميشدند اما به تازگي با نقش آفريني قدرتمند و جديد اينستاگرام حضور يك شبكه ديگر هم احساس ميشود.

با رشد سريع و بسيار زياد اينستاگرام در بين مردم اخيرا گزارش شده است كه اين شبكه در ماه بين 700 تا 800 كاربر فعال دارد و در روز 95ميليون عكس در اين شبكه اجتماعي منتشر ميشود.

با زياد شدن علاقه كاربران به اين شبكه ي اجتماعي خيلي از كسب و كارهاي قديمي و سنتي هم بايد سعي كنند كه با اين روند ارتباط بگيرند و از آن استفاده كنند.

https://image.freepik.com/free-vector/join-our-team-template-with-colorful-shapes_1361-1141.jpg

Source: http://pheromonesinc.com

 

كه البته اين شبكه ي اجتماعي در هر دوره آپديت برنامه ي خود يكسري استراتژي ها و الگوريتم هايي رو در نظر ميگيرد كه گاهي صاحبان كسب وكار يا ديجيتال ماركت ها رو به چالش ميكشد, چالشي مبني بر تلاش بيشتر براي جذب مخاطبان كه البته الگوريتمي بسيار هوشمندانه است زيرا هم صاحبان را براي تاثير بيشتر به سمت خود ميكشد هم كيفيت را براي مخاطب بالاتر ميبرد.

حال بياييد تخصصي تر به اين آپديت ها و تاثيراتشون بر ماركت ها نگاه كنيم و بيشتر در اين مقاله درموردشون صحبت كنيم:

اينستاگرام چگونه عمل مي كند؟

در گذشته پست ها مبني بر زمان نشان داده ميشدند يعني هركس پست جديد تري ميگذاشت بر بالاي صفحه شما نمايان ميشد, اما اينستاگرام اين روند را مبني بر علاقه شما آپديت كرد يعني در حال حاضر نسبت به ميزان علاقه شما پست ها نشان داده ميشوند كه مشخصا اين الگوريتم خيلي از برندها را نگران كرد كه اين تغيير موجب نشود تا پست هايشان به خوبي ديده نشود. در نتيجه اينستاگرام در وبلاگ رسمي خود اينگونه گفت:

براي بهبود تجربه شما، فيد اينستاگرامتان به زودي با لحظاتي كه معتقديم شما بيش از همه به آن اهميت مي دهيد ترتيب بندي و نمايش داده خواهد شد. ترتيب تصاوير و ويدئوها در فيد شما بر اساس سليقه شما در محتوا، روابط خود با صاحب پست و خطوط زماني پست مرتب خواهد شد.

چرا اين خبر خوبي است؟

اين آپديت از نظر كارشناسان اينستاگرام به اين منظور هوشمندانه بود كه قبل از اين تغيير ادمين هاي پيج چندين عكس را در روز به اشتراك ميگذاشتند تا توجه فالوورهاشون را بالا ببرند و مخاطب را جذب كنند اما حالا آن چند عكس ميشود يك عكس با كيفيت بالاتر در زمان مناسب كه بتواند ميزان ريچ خود را بالا ببرد كه ميتواند يك قضيه برد برد باشد اينستاگرامي با كيفيت تر و همين طور دنبال كننده هايي حقيقي تر, بنابراين ديجيتال ماركترها بايد تمركز كنند و تمام استعداد خود را نشان دهند.

اين همان استراتژي مورد نياز شما است تا با به كارگيري آن بتوانيد به مخاطب هدف خود دسترسي پيدا كرده و فالوئرهايي را كه مي خواهيد با برند شما تعامل داشته باشند جذب كنيد.

پروفايل خود را عمومي كنيد

اگر پروفايل شما خصوصي باشد مطمئنا اشخاصي ميتوانند شما را ببينند كه فقط شما اجازه ميدهيد و ديگر نسبت به علاقه ي ديگران به پست هاي شما نميتوانيد در اكسپلور قرار بگيريد

اگر ميخواهيد ديده شويد پس بايد كاربران جديد بتوانند به راحتي با شما ارتباط بگيرند و مطمئنا اين اتفاق باعث ميشود تا نتيجه برعكس بگيريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]