آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
social Media Tips
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :allen weissinger
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۱۰:۰۳

كانادا كشوري مهاجر پذير است و همواره افراد زيادي در فكر سفر به اين كشور پهناور هستند. كانادا سالانه با بيش از ۳۰۰٫۰۰۰ مهاجر جديد يكي از مهاجرپذيرترين كشورهاي دنيا مي باشد. يكي از مشكلات موجود در اين راه، حمل اضافه بار است. به دليل محدوديت هاي موجود و جريمه هاي سنگين اضافه بار همراه مسافر ، بهتر است بار به روش مقرون به صرفه تري حمل گردد. فريت بار به كانادا و فريت بار مسافري از بهترين اين روش هاست. فريت بار در اصطلاح به معناي بار همراه مسافر است.

و البته با توجه به مشكلات اقتصادي پيش آمده و تحريم ها نسبت به ايران ارسال بار يا بسته اي از كانادا به ايران بسيار سخت شده است و البته هيچ يك از اين مشكلات نميتوانند در برابر احتياج اشخاصي كه خانواده يا آشنايي دور از خود دارند يا در كانادا يا در ايران قرار گيرد و اما با baste.co كاملا اين مشكل حل خواهد شد حتي ميتوانيد كاملا خاطر جمع باشيد كه بسته هايتان از كانادا به هر شهري از ايران با امنيت كامل ارسال ميشود.

http://basteh.co/wp-content/uploads/2017/04/yyz-teh-01.jpg

آيا به جز حمل هوايي راه ديگري براي حمل بار به كانادا وجود دارد؟

از آنجائيكه شهرهاي ايراني نشين كانادا اغلب داراي بندر هستند ارسال بار به تورنتو ، ونكوور ، اتاوا و مونترال از طريق دريايي امكان پذير است ولي بايد توجه داشت كه اين روش معايبي نيز دارد. از آنجايي كه زمان حمل بار دريايي از كانادا بسيار بيشتر از زمان حمل هوايي است بايد به اين موضوع توجه داشت كه اگر حجم و وزن محموله شما كمتر از ۱۵۰۰ كيلوگرم است پس مطمئنا ارسال بار دريايي به كانادا براي شما به صرفه نيست و بهتر است شما از روش فريت بار هوايي به كانادا استفاده كنيد چرا كه مثلا ممكن است ارسال بار دريايي به تورنتو به طور تقريبي ۵۰ روز و ارسال بار دريايي به ونكوور ۶۵ روز به طول بيانجامد.

 

 

با وجود تمام راه هاي ممكن براي ارسال بسته هايتان از كانادا به ايران بهترين روش ارسال فرستادن بسته هايتان از طريق مسافران است كه baste.co  بهترين و امن ترين روش را همراه با كسب درآمد براي مسافراني كه حاضر به دريافت بار و ارسال آن به ايران ميشوند را در بر دارد.

 

مطمئنا كنجكاو هستيد كه چگونه؟ كاملا حق با شماست روند سايت بسته.كو به اين شكل است كه اگر شما به ايران قصد مسافرت داريد و كلا شخصي هستيد كه زياد با خود وسايل حمل نميكنيد و يا جاي خالي براي بردن بسته هاي ديگران داريد ميتوانيد از طريق بسته.كو هزينه سفر خود را جبران كنيد و يا حتي درآمد كسب كنيد.

به اين شكل كه اگر از مسافرت خود به ايران مطمئن شديد فقط كافيست به بسته.كو مراجعه كنيد.

 

در ابتدا كه سايت را باز ميكنيد قسمت هايي به عنوان When is your flight?  وWhere*your destination براي سرچ كردن نمايان است, شما زمان پرواز خود و اينكه به كدام يك از شهرهاي ايران سفر ميكنيد را وارد كرده و سرچ ميكنيد اگر بسته اي در آن بازه ي زماني به مقصد مسافرت شما فرم شده باشد شما آنرا مشاهده كرده و ميتوانيد از طريق ايميل و يا شماره تماس فرم تقاضا كننده با ايشان ارتباط برقرار كنيد و اطلاعات مورد نياز درمورد بسته را باهم مرور و تكميل كنيد و درمورد بسته و هزينه ي در نظر گرفته شده هم بهتر است كاملا با يكديگر به توافق برسيد و همچنين مكان و زمان تحويل گرفتن بار را هم تعيين نماييد كه به چه صورت بسته قبل از روز پرواز شما به شما تحويل داده ميشود.

و در ادامه ي همين پروسه اطلاعات دقيق و كاملي از شخصي كه قرار است بسته برايشا ارسال شود هم دريافت ميكنيم و سعي بر اين داشته باشيم كه در اولين فرصت بار را به شخص مورد نظر در ايران تحويل دهيم.

 لذا اين را هم فراموش نكنيد كه شما در ازاي بردن بسته ي ساكنين شهرتان در كانادا به ايران مبلغ چشمگيري دريافت ميكنيد, از هر نظريه اي به پيشنهاد بسته.كو فكر كنيد اين پيشنهاد برد برد است هم بسته جابجا شده است هم شما مقداري از هزينه ي سفر خود را جبران كرده ايد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :allen weissinger
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۲۱:۰۶

به نام خدا

هم اكنون اينترنت در حال دگرگون كردن زندگي مردم است. گوشيهاي هوشمند به همراه اينترنت واي فاي پر سرعت، جاي خود را بين مردم سراسر كشور حتي روستاهاي دورافتاده به خوبي باز كرده است. اين نفوذ اينترنت در بين مردم، باعث تغييرات در بسياري از كسب و كارها شده است. ازجمله كسب و كارهاي جديد كه جند سالي است در كشور به راه افتاده، كاريابيهاي اينترنتي نظير وطن جاب است كه جايگزين بسيار خوبي براي مطبوعات و كاريابيهاي سنتي است و باعث تحول در زمينه ارائه فرصتهاي شغلي به كارجويان شده است. اين سيستم، مزاياي فراواني نسبت به سيستمهاي سنتي دارد كه آن را با هم بررسي مي كنيم.

 • راحتي كار براي كارفرمايان در كاريابيهاي اينترنتي

كارفرما به راحتي مي تواند نسبت به درج آگهي استخدام براي جذب نيروي انساني مورد نياز اقدام كند. در اين سيستم محدوديتهاي تعداد كلمات، نظير مطبوعات وجود ندارد و كارفرما مي تواند به راحتي يك صفحه كامل در اختيار داشته باشد كه در آن علاوه بر شرح كاملي از شركت و محصولات خود، نسبت به درج مشخصات و شرايطي كه از پرسنل استخدامي خود انتظار دارد و همينطور شرحي از حقوق و مزاياي پرداختي ارائه دهد. بدين ترتيب با دادن اين اطلاعات مي تواند نيروي متخصص بهتري را جذب نمايد.

 • دسترسي به بانك رزومه ها

فرض كنيد يك كارفرما به دنبال استخدام حسابدار براي شركت خود مي باشد. در كاريايهاي اينترنتي، اين قابليت وجود دارد كه كارفرما بتواند علاوه بر درج آگهي استخدامي، رزومه افرادي را كه در سيستم قبلا به عنوان كارجو ثبت نام كرده اند، به صورت آنلاين ببيند و از ميان اين رزومه ها به فرد مورد نظر دست يابد.

 • دسترسي به تعداد بسيار بيشتري كارجو

سيستم كاريابي اينترنتي به علت برد بسيار وسيعي كه دارد نسبت به كاريابيهاي سنتي، امكان دسترسي به نفرات بيشتري را فراهم مي كند. مثلا فرض كنيد يك كارفرما، قصد استخدام منشي را دارد. اگر درخواست خود را به يك كاريابي سنتي در تهران بدهد، افراد بسيار كمي كه در آن منطقه به آن كاريابي دسترسي داشته و در جريان اين آگهي قرار مي گيرند. در حاليكه اگر كارفرما اقدام به ثبت آگهي استخدام در كاريابيهاي اينترنتي نمايد، تمام افراد متقاضي در آن شهر در جريان اين اعلام نياز قرار گرفته و اين كارفرما به تعداد بيشتري داوطلب واجد شرايط آن شغل دسترسي پيدا مي كند كه فرصت انتخاب بهتري را براي او فراهم مي آورد.

 • سيستم كاريابي اينترنتي براي كارجويان نيز بسيار بهتر از كاريابي سنتي عمل مي كند.

در اين سيستمها، كارجو مي تواند يك رزومه استاندارد براي خود بسازد و رزومه خود را در معرض ديد كارفرمايان مختلف قرار دهد. همينطور به طيف بيشتري از آگهي هاي استخدام به صورت روزانه دسترسي دارد.

از سايتهاي فعال در زمينه كاريابي اينترنتي، مي توان به سايت وطن جاب اشاره نمود. در اين سايت كارجويان علاوه بر دسترسي به آگهي هاي روز استخدامي، مي توانند از امكانات سايت مثل رزومه ساز حرفه اي رايگان ، ارسال فرصتهاي شغلي به ايميل كارجو، ارسال رزومه به صورت اتوماتيك براي فرصتهاي شغلي (براي اولين بار در ايران) استفاده كنند. همچنين اين سايت تنها سايتي است كه فرصتهاي شغلي را به صورت تفكيك شده در اختيار كارجويان قرار مي دهد.

منبع:

https://vatanjob.com/benefits-of-internet-employment-services

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]